Máš otázku?
Máme odpověď

Jsme připraveni zodpovědět všechny tvoje otázky, které tě kolem Start iD můžou napadnout. Ať už najdeš odpovědi tady nebo využiješ náš kontaktní formulář, buď zvědavý a prostě se ptej! 

Registrace na Start iD je super rychlá a jednoduchá. Pro vytvoření profilu stačí zadat tvůj e-mail a celé jméno. Pak si jen vytvoříš vlastní heslo. Kvůli právním náležitostem je potřeba zadat i datum narození, protože u osob mladších 15 let musí s registrací souhlasit zákonný zástupce studenta.

Start iD slouží primárně k propojování studentů středních škol a firem v Jihomoravském kraji. Studenti si do svého Start iD profilu průběžně nahrávají své studijní úspěchy, diplomy, certifikáty a nakonec i vysvědčení. Vedou si záznamy o svých školních a mimoškolních projektech a charakterizují svoje zájmy. V neposlední řadě popisují to, jak by měla vypadat jejich vysněná práce v budoucnosti.

Ano, v naprostém bezpečí. Záleží na volbě hesla – zvol si takové, které nepoužíváš nikde jinde. Ideální je kombinace písmen, čísel a speciálních znaků. V případě, že heslo zapomeneš, pošleme ti  e-mail s odkazem na stránku, kde si zvolíš nové.

Anebo máte dotaz, který tu není?
Neváhejte se nám ozvat!

Martina

Kariérový poradce