Máš otázku?
Máme odpověď

Jsme připraveni zodpovědět všechny tvoje otázky, které tě kolem Start iD můžou napadnout. Ať už najdeš odpovědi tady nebo využiješ náš kontaktní formulář, buď zvědavý a prostě se ptej! 

Registrace na Start iD je super rychlá a jednoduchá. Pro vytvoření profilu stačí zadat tvůj e-mail a celé jméno. Pak si jen vytvoříš vlastní heslo. Kvůli právním náležitostem je potřeba zadat i datum narození, protože u osob mladších 15 let musí s registrací souhlasit zákonný zástupce studenta.

Start iD slouží primárně k propojování studentů středních škol a firem v Jihomoravském kraji. Studenti si do svého Start iD profilu průběžně nahrávají své studijní úspěchy, diplomy, certifikáty a nakonec i vysvědčení. Vedou si záznamy o svých školních a mimoškolních projektech a charakterizují svoje zájmy. V neposlední řadě popisují to, jak by měla vypadat jejich vysněná práce v budoucnosti.

Ano, v naprostém bezpečí. Záleží na volbě hesla – zvol si takové, které nepoužíváš nikde jinde. Ideální je kombinace písmen, čísel a speciálních znaků. V případě, že heslo zapomeneš, pošleme ti  e-mail s odkazem na stránku, kde si zvolíš nové.

Zástupce firem sem nepustíme hned na začátku, ale bude to brzy! Plánujeme vás všechny začít propojovat na podzim 2022. Do té doby můžeš zapracovat na svém profilu tak, aby byl co nejdokonalejší a všechny přesvědčil, že si mají vybrat právě tebe.

Anebo máte dotaz, který tu není?
Neváhejte se nám ozvat!

Martina

Kariérový poradce