Vytvoření firemního profilu krok za krokem

Vytvořte si atraktivní firemní profil pro zájemce z řad studentů. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod,  abyste to zvládli rychle a snadno.

Připravte si podklady

Než začnete s registrací a plněním profilu na Start iD, připravte si předem potřebné podklady. Všechny jsou sepsány níže.

Naplňte váš profil

Naplňte profil z připravených podkladů. Dbejte na to, aby vypadal opravdu dobře. Mladí uchazeči jsou zvyklí na vysokou kvalitu digitálního obsahu. Vzor pro inspiraci najdete také níže.

Přidávejte nabídky

Po naplnění profilu už můžete přidávat nabídky brigád, stáží, pracovní pozice nebo exkurze. Důležité jsou fotky, videa a podrobné informace.

1. Příprava kvalitních podkladů

Než začnete s plněním profilu, připravte si všechny podklady. Není jich potřeba mnoho, ctíme pravidlo, že kvalita je víc, než kvantita.

2. Registrace a plnění profilu

 • 1

  1. Krok registrace

  Zadejte IČ vaší společnosti a ostatní údaje se doplní automaticky z veřejné databáze.

 • 2

  2. Krok registrace

  Vyplňte kontaktní údaje osoby, která bude váš profil spravovat a zároveň bude kontaktní osobou pro potenciální uchazeče.

 • 3

  3. Plnění profilu

  Přidejte do svého profilu fotky, video, stručný popis o vaší společnosti, seznam benefitů, protože na obsahu opravdu ZÁLEŽÍ. Podrobnější návod je rozepsán níže a pod ním si můžete prohlédnout vzorové profily.

 • 4

  4. Inzerujte nabídky

  Jakmile budete mít naplněný profil, můžete přidávat nabídky brigád, stáží, pracovní pozice nebo exkurze. Jakmile vaši nabídku někdo uvidí, vzápětí bude zkoumat váš profil.

A takhle může vypadat firemní profil

Máte dotazy? Neváhejte se ozvat.