Start iD získalo ocenění v národní soutěži - skvělá volba pro mladé a firmy

24. 1. 2023

© Zdroj: Archiv JCMM

V dnešní rychlé době je obří nabídka produktů, služeb a možností, začíná být problém si vybrat.

Nonstop jsme nuceni se rozhodovat, co je pro nás nejlepší, poměřujeme cenu s kvalitou a výkonem. Zvykáme si na nové věci, některé zaniknou stejně rychle jako vznikly. Používá se příměr tekutá modernita, v překladu liquid modernity, autorem je sociolog Zygmunt Bauman, kdyby tě toto téma víc zajímalo, určitě něco dohledáš na webu.

V takové době může být obtížné se vyznat v nabídce online produktů a platforem, zejména pro hledání brigád. Nechceš se registrovat na mnoha aplikacích, nechávat všude osobní údaje, pamatovat si hesla… To chápeme. V tom případě víc než kdy jindy je potřeba víc si online produkty proklepnout. Někdy není samozřejmostí se dopátrat, komu svěřuješ své osobní údaje a jak s nimi kdo naloží.

Se Start iD máš jistotu, že jsi zvolil/a bezpečnou a navíc funkční platformu. Nepíšeme to proto, že jsme ji vymysleli a jsme do ní zamilovaní. Máme jasný důkaz toho, že to tak je.

Na konci roku 2022 získala myšlenka a samotná aplikace Start iD ocenění v soutěži Národní cena kariérového poradenství, víc informací najdeš na webu organizátorů zde. Jedná se o prestižní soutěž, která se každoročně vyhlašuje i v dalších evropských zemích pod značkou evropské poradenské sítě Euroguidance. Z několika desítek přihlášených příspěvků jich 5 ocenili Národní cenou, včetně Start iD.

Máme z ceny samozřejmě velkou radost, ale hlavně ji máme proto, že jsme pro mladé lidi vytvořili smysluplnou věc, která respektuje jejich potřeby a soukromí, a zároveň jim umožňuje se rozvíjet a bezpečně propojovat s firemním světem.

Děkujeme za důvěru, kterou nezklameme.

 

Tým Start iD.